Hasta görüşleri

Hastalarımın izlenimzlerine göz atın


Doktorum süper ötesi bir yetenek,herkese şiddetle tavsiye ederim.☺Her zaman çok memnun kaldim , Doktoruma çok çok teşekkür ediyorum ☺
vili.cok
vili.cok
Kızımın dişini yapıştırmak için gittik. Güler yüzlü ve çok ilgili bir doktor. Çalışanlarınada çok teşekkür ediyoruz.
okan_ayildiz
okan_ayildiz
Çok memnun kaldım ilk diş dokturu deneyimimdi daha önce tanısaydım dişlerimden olmazdım güler yüzlü samimi bir doktor
fatmaolca
fatmaolca
Diş ile alakalı her şeyden çok korkarım. Yalnız Hakan Tanta'ya gittiğim zaman korkunun boş olduğunu anladım.İşinin ehli demek az kalır Hakan Tanta için. Çünkü muhteşemdir kendisi. Yaptığı dolguları dişimden ayırmanız imkansız çok temiz ve titiz çalışıyor. Ayrıca kendisi çok yakın,sıcak kanlı biridir. Ben gittim memnun kaldım. Eğer sizde iyi bir diş hekimi arıyorsanız tavsiye ederim.
melom-ous
melom-ous
Hakan beyin sohbeti ve beden dili çok rahatlatıcı. İlk defa diş çektirdim ve uyuşturmak için iğne yaptığı anı anlamadım bile. Eli çok hafif ve çok güven veriyor. Diş çekimim 10 saniyede sorunsuz bitti. Çok teşekkür ediyorum.
sedacosar
sedacosar
Daha önce hiç böyle profesyonel bi diş doktoruyla karşılaşmamıştım muayeneden daha çok aile ortamı gibi doktorumun çok daha iyi yerlere gelmesini dilerim. Saygılar SevbanKARAMUS.
Sevban karamus
Sevban karamus
İşindeki profesyonelliği etrafındaki çalışanlarına ve biz hastalara pozitif enerjisi güleryüzlülüğü hem işine hem bizlere yansıtıyor diş probleminiz varsa tek ve doğru adres Diş hekimi Hakan Tanta bey in muayenehanesidir.
tulinkizilelma
tulinkizilelma
Gerçekten işini iyi yapan bir doktor. Çalışanlarında çok güler yüzlü ortam temiz ve hijyenik ilginize teşekkürler
kibar.ozlem
kibar.ozlem

Randevu almak ister misiniz? Buraya tıklayın Randevu al!